Na kafíčko s logopedkou

Premiérové online setkání,
kde si můžeme povídat o čemkoli.

24. 4. 2024 v 19–20 hod.
na Zoomu

 • Máte otázky, na které nedostáváte odpovědi?
 • Chodíte na logopedii a nevíte, proč právě teď trénujete právě toto?
 • Poctivě cvičíte a nevíte, proč pokroky nepřicházejí?
 • Chcete si jen nasát některé rady, tipy, energii, pohodu, naději?

Chodí mi od Vás ooobrovská spousta dotazů…
Chci Vám dát možnost se zeptat přímo.

Pojďte se mnou na online kafíčko!

Co Vás čeká?

 • Krátce před setkáním Vám přijde odkaz na Zoom, což je zároveň jasné znamení, že je čas si uvařit kávičku či čaj a nachystat se k PC, tabletu či telefonu.
 • Můžete mít předem připravenou otázku, nebo nemusíte. Klidně s námi přijďte jen pobýt, poslechnout si dotazy či sdílení ostatních, načerpat inspiraci.
 • Začnu povídáním na některé z nejčastějších logopedických témat, trošku něco naťuknu, aby pro Vás bylo snazší se ptát.
 • Pak bude prostor pro Vaše dotazy, počítám tak hodinu až hodinu a půl.
 • Můžete mluvit přímo, můžete být vidět, slyšet, ale nemusíte, pokud s tím máte problém, stačí napsat dotaz do chatu a vidět a slyšet budu pouze já při odpovídání.
 • Ne, nemusíte mít kolem sebe absolutní klid a být absolutně soustředění. Můžete nás mít klidně puštěné do sluchátek při jiné činnosti. Hlavně žádný stres.

Víte, co mi rodiče často říkají?

 • Proč nám to někdo neřekl dřív?
 • Proč nám to někdo nevysvětlil takhle?
 • Já už jsem to chtěla vzdát, ale z Vás jde taková energie, že to prostě zkusíme jinak!

A když se loučíme, z těch nejlepších důvodů, protože je hotovo, nejedné mamince ukápla slza a říkala mi, že ke mně bude chodit dál aspoň na kafe a pro tu energii 😊.

Pojďte si hned pro inspiraci, motivaci, podporu.
Pro odpovědi na Vaše otázky.
Žádná otázka není hloupá!
Online si můžeme vše rovnou vysvětlit a ukázat!
Uděláme si rovnou jasno!  

Nemusíte čekat na odpověď, dostanete ji hned!

Kdo Vás bude provázet?

Petra Nejedlá

Jsem srdcem logopedka,  průvodkyně vývojem řeči, autorka projektu Vývoj řeči v souvislostech a máma 3 synů. Moje osobní i pracovní cesta mě naučily nikdy neztrácet naději a vidět možnosti i tam, kde se zdálo, že žádné nejsou. Nikdy si nemyslet, že vím, ale vždy v naladění na klienta hledat to nejlepší možné tady a teď.

Zajistěte si své místo včas!

Premiérové Kafíčko s logopedkou

100 Kč

termín setkání: 24. 4. 2024, 19–20 hod.
místo setkání: online přes ZOOM

V čase setkání můžete kdykoliv přijít, položit svou otázku a klidně zase odejít nebo můžete „popíjet kávičku“ po celou dobu.

V případě otázek „posedíme“ o trochu déle.

Jaké jsou zkušenosti rodičů?

Petro, jste skvělá. Více takových úžasných lidí s obrovskou touhou pomoct dětem a jejich rodičům. Velký dík za Vaše rady.
Jste výjimečný člověk.

Gabriela

Moc bych Vám chtěla poděkovat za Váš facebook, webinář a Váš přístup. Trochu nechápu, kde jako máma 3 kluků berete čas se všemu takto věnovat, a o to víc před Vámi smekám. Je vidět, že Vás práce baví a přesně víte, jak poradit. Za mě je kombinace logopedie a spec. pedagogiky naprosto geniální, protože to tak úzce souvisí a jen díky těmto komplexním znalostem dokážete poradit. Je vidět Váš zájem o obor, Vaše láska k dětem a klidný přístup.

Veronika 

Peti díky za Vás a díky Vám jsem pochopila hodně věcí. Když jsem byla nešťastná z toho že syn moc nemluví našla jsem u Vás cenné odpovědi a souvislosti. Přála bych si přesně takovou logopedku pro syna jako jste Vy. Díky za Vaši práci a těším se na další novinky co přinesete!

Jana

Dobrý den, paní Petro,
moc Vám děkuji za nová poznání, mé děti jsou sice již dospělé, tedy se ve skupině trochu vymykám, snad to vadit nebude. V současné době se těším z jedenáctiměsíční a osmiměsíční vnučky. Když hlídám, tak zatím bedlivě sleduji jejich motorické projevy, jak to bude s řečí, to teprve uvidíme. Každá z nic je tak jiná!

Díky Vám mě nadchla logopedie, škoda, že jsem Vás nepoznala dříve, když jsem díky své profesi knihovnice mohla pracovat i s dětmi se specifickými potřebami /lehká a středně těžká mentální retardace/, moc mě ta práce bavila, snažila jsem se v programech pro ně hledat cestu k nim, ale byla to spíše cesta intuice a velení srdce. Jejich projevům řeči bylo velmi špatně rozumět, jednalo se spíše o takové útržky. Já jsem ty děti nějak vnitřně přijala a myslím si, že jsme se obohacovali navzájem.

Za dobu své profesní činnosti jsem absolvovala spoustu vzdělávacích aktivit, různých kurzů, některé byly spíše z donucení, a tedy k ničemu, ale Vaše téma vychutnávám dobrovolně a plnými doušky. Moc děkuji a přeji hodně zdraví celé rodině a mnoho úspěchů ve Vaší činnosti.

Marie