VÝVOJ ŘEČI

v souvislostech

Funguje TO online?

Funguje TO online? Vyzkoušíte TO taky? 🙂

Včera jsem dávala do skupiny Vývoj řeči v souvislostech malé zamyšlení o tom, zda TO (myšleno podpora vývoje řeči, logopedie, předškolní příprava atp.) skutečně FUNGUJE ONLINE.

A dostala jsem fantastickou odpověď, která mě dojala a za kterou ze srdce děkuji 🙂

Tohle je přesně ono!

Mé online kurzy Vám pomohou:

💗 VYBUDOVAT PEVNÉ ZÁKLADY. Což někdy stačí k tomu, aby se vývoj řeči začal ubírat správným směrem. A někdy je to perfektní příprava na logopedii, kde se již vše jen doťukne.

💗 Ukáží dětem, že LOGOPEDIE NENÍ ŠPATNÁ. Že vlastně může být i zábavná. Navíc v bezpečí jejich domova, kde oni mě vidí a já je ne, často velká legrace, když si pak dáme online schůzku, kde je vidím také 🙂

💗 Pomohou SMYSLUPLNĚ A EFEKTIVNĚ VYPLNIT DOBU ČEKÁNÍ NA LOGOPEDII. Mnohdy čekáte na termín i více než půl roku! Za tu dobu se dá zvládnout veeelký kus přípravných cvičení, která Vám následně ušetří a usnadní další práci!

💗 Pomohou LOGOPEDII ZPESTŘIT, přinesou čerstvý vítr do plachet. Docházení na logopedii je někdy velmi dlouhé. Někdy trvá měsíce, někdy dokonce roky. Většina práce je na rodičích, kteří na to nejsou studovaní, je to pro ně jen další z mnoha každodenních úkolů, které musí zvládnout… Není divu, že je toho na ně někdy moc a nevědí, kudy kam.

Moje práce nenahradí individuální logopedii, nic takového netvrdím. Ale vím z ohlasů mých klientů, že Vám velice pomáhá vše zvládnout lehce, hravě a s dobrým pocitem.

S pocitem, že jste to společně dali, Vy a Vaše dítě.

Je mi ctí a potěšením být mnohým z Vás průvodcem na Vaší cestě 🙂


Mgr. Petra Nejedlá

Jsem srdcem logopedka,  průvodkyně vývojem řeči, autorka projektu Vývoj řeči v souvislostech a máma 3 synů. Moje osobní i pracovní cesta mě naučily nikdy neztrácet naději a vidět možnosti i tam, kde se zdálo, že žádné nejsou. Nikdy si nemyslet, že vím, ale vždy v naladění na klienta hledat to nejlepší možné tady a teď.

Inspiroval Vás článek?

S ČÍM MŮŽETE ZAČÍT JIŽ DNES? 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů