VÝVOJ ŘEČI

v souvislostech

“Proč nám to nikdo neřekl dřív?"


"Proč nám to nikdo neřekl takhle?"


  Proč nám nikdo neukázal, že je to tak jednoduché?” 


 To jsou nejčastější otázky, které slýchám od rodičů mých malých klientů.

VYBRANÉ REFERENCE OD RODIČŮ NA FACEBOOKU

DĚKUJI ZA KRÁSNÉ E-MAILY OD RODIČŮ

„Dobrý den, chtěla bych Vám ohromně poděkovat za přínosné kurzy.

S kolegyní jsme si zakoupily všechny tři kurzy (sykavky, LRŘD i kurz pro nelogopedy) váš přístup nás uchvátil a moc motivoval realizovat logopedický kroužek na naší skole. Posílám vám ukázku, jak jste nás inspirovala. Moc nás to baví a děti snad také! Stále se učíme, ale vy ste nás obohatila, jak ani vysoká škola ne “

Martina Švédová
Shlédnutí Vašeho kurzu na výslovnost...nastudování videí (na co si dát pozor při výslovnosti) různé procvičování s dcerkou,ať už venku či doma samozřejmě zábavným stylem aby jí to bavilo...A ejhle ani ne měsíc a konečně umíme R,které nám dělalo jediné problém... Strašně moc Vám děkuji za Vaše rady,videa, návody!
Petra
Vše jste měla super připravené a plné zajímavých informací, které jsem si mohla uvědomit i z jiného úhlu pohledu a to bylo velmi přínosné. Moc děkuji jak za webináře, tak vystavení "cenných papírů". Přeji krásné dny plné pohody a radosti.
Věra Jantošová
Začínám opravdu litovat, že jako logoped působíte tak daleko. Díky Vašemu videu má dcera logopedii hrou , zvládla rozcvičku jazyka, tleskala jak o život při poslechu a uvědomění si písmena L (zároveň jsem zjistila, že tuto hlásku vždy neslyší). Děkuji Vám za Vaši práci
Aneta
Nikde jsem neviděla tak komplexní a laskavý přístup jako u Vás.

Děkuji, že to děláte!

Simona, maminka 5letého syna
Dobrý den, ráda bych sdílela naši zkušenost s logopedií přes skype u vás ... Vy si reklamu nepotřebujete dělat ... Se synem jsme docházeli na logopedii k místní logopedce, ke které jsem měla výhrady. Spolupráce s ní nepřinášela pokroky, a přišlo mi, že jede podle zajeté osnovy, a nevede setkání podle individuálních potřeb dítěte. I když jsem, ve slušnosti, chtěla toto řešit, bylo mi vyhověno jen z části. Žijeme na malém městě a nemohu si vybírat ... No, a díky tomu, že zavřeli školy a školky, jsem objevila logopedii s paní Petrou, která hned při prvním online setkání objevila, kde je zádrhel, a proč před tím naše snažení nepřinášelo výsledky. Syn se na každé setkání s vámi moc těší! Já jsem nadšená, protože mi vše srozumitelně a trpělivě vysvětlíte. Moc se mi líbí váš přístup, a jsem opravdu ráda, že nabízíte logopedii online. Děkujeme a těšíme se na další setkání!
Kateřina, matka 6letého syna
Dobrý den, hlásím zvládnuté Ř šestiletým synem, po shlédnuti videa (a s pomoci gumového medvídka napíchnutého na párátku jakožto motivaci ) to byla otázka několika dni nejvíc zabralo citoslovce střílení a opakováni nazvu oblíbené pohádky Tři bratři. Každý další den Ř zafungovalo s další samohláskou, pak na začátku slova a nakonec zbýval oříšek "zvíře," do té doby jen patvar "zíze" Dodávam, ze syn zvládal bez problému ostatní písmenka a Ř byla opravdu na dortu. Dekuji za skvělé tipy a návody, opravdu to funguje Jsem vám moc vděčna, ušetřila jste mi plno stresu.
Lucie
Dobrý den, paní Petro, moc Vám děkuji za nová poznání, mé děti jsou sice již dospělé, tedy se ve skupině trochu vymykám, snad to vadit nebude. V současné době se těším z jedenáctiměsíční vnučky Evelínky a osmiměsíční Annabellky. Když hlídám, tak zatím bedlivě sleduji jejich motorické projevy, jak to bude s řečí, to teprve uvidíme. Každá z nic je tak jiná! Díky Vám mě nadchla logopedie, škoda, že jsem Vás nepoznala dříve, když jsem díky své profesi knihovnice mohla pracovat i s dětmi se specifickými potřebami /lehká a středně těžká mentální retardace/, moc mě ta práce bavila, snažila jsem se v programech pro ně hledat cestu k nim, ale byla to spíše cesta intuice a velení srdce. Jejich projevům řeči bylo velmi špatně rozumět, jednalo se spíše o takové útržky. Já jsem ty děti nějak vnitřně přijala a myslím si, že jsme se obohacovali navzájem. Za dobu své profesní činnosti jsem absolvovala spoustu vzdělávacích aktivit, různých kurzů, některé byly spíše z donucení, a tedy k ničemu, ale Vaše téma vychutnávám dobrovolně a plnými doušky. Moc děkuji a přeji hodně zdraví celé rodině a mnoho úspěchů ve Vaší činnosti.
Marie
Ahoj Péťo, u nás velký pokrok. Na začátku kurzu synova řeč byla velmi nesrozumitelná. Ale začala jsi úplně od začátku, a to konkrétně my hlavně potřebovali. Nakoupila jsem všechna 4 zvuková pexesa, pexeso pro uši a hru Bimbam od Granny. Takže cvičíme jazyček s dřívkem, s bonbonky, zvukové hry téměř každý den, byť třeba jen na chvilku, ale téměř každý den. Rovněž máme stereognostické tvary, to syna moc baví. Prakticky si jen hrajeme. Neřeším přímo hlásky LDRŘ, jazýček, který nikdy nedal za horní zoubky teď nádherně včetně špičky dá za horní zoubky včetně horního patra, o rozmluvení vůbec nemluvím, tam je tak obrovský pokrok, že to se nedá ani popsat, je tam tedy ještě dost práce, ale začíná mu rozumět i okolí nikoliv jen rodina, a pokud čtu, jaký problém mohou být sykavky, které jsem myslela, že budou problém, tak na kočičky volá tak nádherně čistě "čičiči" (to jsem ho nemohla za nic naučit a on to tam pustil z té pusinky sám). Takže místo LDRŘ nám naskočily už všechny tupé sykavky. Já z toho čistého "č" mám takovou radost, a ještě větší, že začal krásně tvořit dlouhé věty a tak strašně moc chce najednou povídat. :-)))). Děkuji Péťo moc za tvé neocenitelné rady. Kurz doporučuji! Máme za sebou s pětiletým synem, pracovali jsme svým tempem, když bylo třeba Petra poradila, podpořila...a syn už zvládl všechny hlásky včetně Ř
Tereza
Petro, jste skvělá. Více takových úžasných lidí s obrovskou touhou pomoct dětem a jejich rodičům. Velký dík za Vaše rady. Jste výjimečný člověk.
Gabriela

Využijte možnost nákupu

Dárkového poukazu pro svého blízkého

ON-LINE KURZY S OKAMŽITÝM PŘÍSTUPEM 

Do těchto kurzů můžete vstoupit kdykoli a projít je vlastním tempem. Ke každému kurzu je vytvořena uzavřená Facebooková skupina pro vaše dotazy, na které pravidelně odpovídám.